Arhivi kategorij: Izobraževanja

Izobraževanja Napovedujemo

Predstavitev vsebine študijskih krožkov 2017/2018

list 1
list 2
list 3
list 4
Izobraževanja Napovedujemo

Program izobraževanja v študijskem letu 2017-2018

Naziv                                                           Mentor

JEZIKI
Angleščina  – začetni  po mavrični bližnjici                              Jasna Kejžar
Angleščina  – nadaljevalni po mavrični bližnjici                       Jasna Kejžar
Angleščina  – obnovitveni po mavrični bližnjici                        Jasna Kejžar
Angleščina  – začetni s Stephenom                                        Stephen Mayland
Angleščina  – nadaljevalni s Stephenom                                 Stephen Mayland
Angleščina  – konverzacija s Stephenom                                Stephen Mayland
Angleščina – konverzacija z Vero                                            Veronika Hartman
Francoski jezik – obnovitveni                                                  Tamara Savnik
Nemški jezik –  začetni                                                            Olga Volčič
Nemški jezik – nadaljevalni                                                      Olga Volčič
Kitajski jezik – zabavno s kitajščino                                          Manca Pibernik
Ruščina – začetni                                                                     Irina Guščina
Ruščina – nadaljevalni                                                              Irina Guščina
Ruščina – konverzacija                                                             Irina Guščina
Španščina – začetni                                                                  Bernarda Kovač
Španščina – nadaljevalni                                                          Bernarda Kovač

UMETNOST 
Čebele – žlahtne spremljevalke slovenske kulture                     Alenka Veber
Fotografski krožek – začetni                                                       Sašo Kočevar
Fotografski krožek – nadaljevalni                                               Sašo Kočevar
Foto špancir                                                                                Milan Mihalič
Likovni krožek z Edijem                                                              Edi Sever
Tečaj solo petja za vse                                                                Irina Guščina
Gledališki krožek                                                                         Nadja Strajnar Zadnik
Oblikovanje gline
Klekljanje

ZDRAVJE IN OSEBNOSTNI RAZVOJ
Aerobika možganov                                                                          Petra Čelik
Avtogeni trening – tehnika sproščanja, ki resnično deluje                Branka Strniša
Uporaba znanja prednikov za harmonični življenje                           Breda Poljanec
Umetnost reševanja nesporazumov                                                 Jasna Tepina
Pilates                                                                                               Anja Koželj
Razmigajmo se                                                                                 Anja Koželj
Country plesi – začetni                                                                      Milena Razinger
Country plesi – nadaljevalni                                                              Milena Razinger
Nordijska hoja                                                                                    Barbara Čenčič
Joga za starejše                                                                                Janja Primožič
Zdravilna telesna vadba BE ALIVE                                                   Maja Leban

RAČUNALNIŠTVO
Računalništvo – začetni tečaj                                                         Rok Pogačnik
Računalništvo – nadaljevalni                                                          Rok Pogačnik
Računalništvo – tablice                                                                   Rok Pogačnik
Računalništvo – Word                                                                     Rok Pogačnik
Računalništvo – Excel                                                                     Rok Pogačnik

OSTALO
Ekološki zelenjavni vrt                                                                      Živa Kalan
Sodobno ogrevanje z lesno biomaso                                               Matjaž Eržen
Kotički Škofje Loke                                                                           Jasna Kejžar
Rodoslovje                                                                                        Peter Hawlina
Pripovedovanje in zbiranje ljudskih pravljic                                       Petra Čičić
Šege, ljudske pesmi in pripovedi z Dušico Kunaver                         Dušica Kunaver
Ekskurzija 2017/2018
Poletna univerza
Jesenske priprave na novo šolsko leto – računalništvo

DELAVNICE
Delavnice s Sonjo                                                                       Sonja Dolinar
Delavnica za izdelavo nakita iz kvačkane žice                          Maja Dolinar Dubokovič
Zeliščarska delavnica – področje zdravstva                               Pavel Čuk
Uporaba pametnega telefona                                                     Dan Dubokovič
Kvačkanje                                                                                   Jana Štucin
Delavnice z Lenko                                                                      Lenka Bajželj

Letni prispevek za študijsko leto 2017/2018 je 10 €.
Prispevek za izobraževanje je 3,50 € na študijsko uro ob najmanj 7 slušateljih.

Vpis bo septembra 2017.

Izobraževanja

Delavnica pametni telefon z Danom

Prostovoljec – srednješolec Dan Duboković je izvedel dve zelo uspešni delavnici uporabe pametnega telefona.

DSCN3859

DSCN3860

DSCN3861

DSCN3909

Izobraževanja

Delavnica izdelave okraskov iz slanega testa

Uspešno delavnico je vodila Alenka Bajželj.

DSCN3947

DSCN3958

DSCN3949

Izobraževanja

Program izobraževanja v študijskem letu 2016 – 2017

Vpis bo potekal v prostorih društva U3 na Partizanski 1, Škofja Loka

v septembru 2016, vsak delovni dan od 10. do 12. in od 14. do 16. ure.

Razpis krožkov 2016-2017

V študijske krožke, ki se ne bodo začeli 1. oktobra, se boste lahko vpisali tudi kasneje, vsak četrtek v času uradnih ur med 10. in 12. uro.

Ob vpisu bomo zbirali hrano za potrebe Rdečega križa.

Izobraževanja

Program izobraževanja 2016-2017

št. naziv mentor ure

J E Z I K I

1 Angleščina po mavrični bližnjici – začetni Jasna Kejžar 40
2 Angleščina po mavrični bližnjici – nadaljevalni 1 Jasna Kejžar 40
3 Angleščina po mavrični bližnjici – nadaljevalni 2 Jasna Kejžar 40
4 Angleščina po mavrični bližnjici – obnovitveni Jasna Kejžar 40
5 Angleški jezik – konverzacija s Stephenom 1 Stephen Mayland 40
6 Angleški jezik – nadaljevalni s Stephenom 2 Stephen Mayland 40
7 Angleški jezik s Stephenom 3 Stephen Mayland 40
8 Angleščina – zahtevnejša konverzacija s Stephenom Stephen Mayland 40
9 Angleški jezik z Vero Veronika Hartman 40
10 Francoski jezik – obnovitveni Tamara Savnik 40
11 Nemški jezik – začetni Olga Volčič 30
12 Nemški jezik -nadaljevalni 1 Olga Volčič 30
13 Nemški jezik nadaljevalni 2 Olga Volčič 30
14 Nemška konverzacija z bralno značko Julijana Celestina Grum 40
15 Ruski jezik – začetni Irina Guščina 40
16 Ruski jezik -nadaljevalni 1 Irina Guščina 40
17 Ruski jezik – obnovitveni krožek Irina Guščina 40
18 Španski jezik – začetni Bernarda Kovač 30
19 Španski jezik – nadaljevalni 1 Bernarda Kovač 30

U M E T N O S T

20 Igranje na orglice začetni Marjan Urbanija 10
21 Orglice nadaljevalni Marjan Urbanija 10
22 Fotografski krožek začetni Sašo Kočevar 30
23 Fotografski krožek – nadaljevalni Sašo Kočevar 30
24 Foto špancir Milan Mihalič 40
25 Risarsko slikarska šola Matej Bizovičar 40
26 Likovni krožek z Edijem Edi Sever 40
27 Tečaj solo petja za vse Irina Guščina 20
28 Gledališki krožek Nadja Strajnar Zadnik 40
29 Oblikovanje gline 40
30 Klekljanje

Z D R A V J E   I N   

O S E B N O S T N I   R A Z V O J

31 Aerobika možganov Petra Čelik 10
32 Uporaba znanja prednikov za harmonično življenje in sobivanje z naravo Breda Poljanec 20
33 Umetnost reševanja nesporazumov Jasna Tepina 40
34 Pilates Anja Koželj 40
35 Quigong Anja Koželj 40
36 Razmigajmo se Anja Koželj 40
37 Babice, dedki in vnuki telovadijo Anja Koželj 40
38 Country plesi – začetni Milena Razinger 40
39 Country plesi – nadaljevalni Milena Razinger 40

R A Č U N A L N I Š T V O

40 Računalništvo-začetni tečaj Rok Pogačnik 40
41 Računalništvo – nadaljevalni Rok Pogačnik 20
42 Računalništvo – tablice Rok Pogačnik 20
43 Računalništvo – Word Rok Pogačnik 20
44 Računalništvo- Excel Rok Pogačnik 20

O S T A L O

45 Ekološki zelenjavni vrt Živa Kalan 20
46 Skriti kotički Škofje Loke Jasna Kejžar 10
47 Rodoslovje za začetnike Peter Hawlina 20
48 Pripovedovanje in zbiranje ljudskih pravljic Petra Čičić 30
49 Šege, ljudske pesmi in pripovedi z Dušico Kunaver Dušica Kunaver 6

D E L A V N I C E

50 Delavnice s Sonjo Sonja Dolinar
51 Izdelava foto knjige Sonja Dolinar 10
52 Delavnice za izdelovanje nakita Maja Dolinar Dubokovič 6
53 Zeliščarske delavnice Pavel Čuk

Izobraževanja

U3 v Tednu vseživljenjskega učenja

 

Razstava fotografij, keramike in prtičkov – rišelje

DSCN2671

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCN2674

 

 

 

 

 

 

 

 

Delavnica oblikovanja gline 

DSCN2690

 

 

 

 

 

 

 

 

Moja nepremičnina – sreča ali breme? 

20 - Nepremičnine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izobraževanja

Uspešno zaključena delavnica izdelave butaric

V petek, 18. marca 2016, je uspešn0 izvedena delavnica izdelave butaric.  Čeprav ni bilo veliko prijav, se je le zbralo 12 udeležencev. Bila je mešana skupina saj sta sodelovali dve deklici – vnukinji in en dedek,  kar pomeni,  da je bila 10 % moška udeležba.

več informacij »

Izobraževanja

Delavnica vezenja je končala z delom

Delavnica vezenja je ta teden zaključila z delom. Udeleženke so se lotile  zelo zahtevnega vezenja in to rešiljeja. Pri tem jih je vodila Katarina Camlek, ki je na tem področju pravi strokovnjak. To vezenje zahteva veliko natančnosti. Eden od prtičkov že krasi domačo mizo, ostale pa boste lahko videli na razstavi na prireditvi Pozdrav pomladi, ki bo 22. marca 2016, v Sokolskem domu. Na prtičkih bodo razstavljeni izdelki iz gline, ki tudi že nastajajo v krožku oblikovanja gline.

več informacij »

Izobraževanja

Tečaj uporabe tabličnih računalnikov

V kratkem bomo razpisali  učenje uporabe tabličnih računalnikov. Tablične računalnike z Android 5 operacijskim sistemom (Asus tablica ZenPad Z300C-1B050A) si boste lahko za učenje izposodili pri nas.

Če vas to izobraževanje zanima, se nam čimprej javite na enega od spodnjih e-naslovov.
Stran 1 od 212