Program izobraževanja 2019/2020

 Vsebine študijskih krožkov      klikni za ogled!

Seznam študijskih krožkov in delavnic, mentorji in trajanje

NAZIV

MENTOR

URE

Jeziki

1.

Angleščina od začetka do konverzacije

Jasna Hartman Kejžar

50

2.

Angleščina od začetka do konverzacije

Stephen Mayland

40

3.

Angleščina z Vero

Veronika Hartman

40

4.

Francoski jezik – začetni in nadaljevalni

40

5.

Italijanski jezik – začetni

Ina Rahmanović

40

6.

Italijanski jezik – nadaljevalni

Saša Chen

40

7.

Kitajski jezik – zabavno s kitajščino

Saša Chen

40

8.

Nemški jezik – začetni in nadaljevalni

Jasna Hartman Kejžar

50

9

Ruski jezik od začetka do konverzacije

Irina Guščina

40

10

Španski jezik – začetni in nadaljevalni

Jasna Batagelj

40

Umetnost

11

Fotografski krožek – začetni in nadaljevalni

Peter Pokorn ml.

20

12

Gledališki krožek

Nadja Strajnar Zadnik

40

13

Kaligrafija

Pika Škerlj

20

14

Klekljanje

Jana Bešter

40

15

Kvačkanje

Jana Štucin

40

16

Likovni krožek z Edijem

Edi Sever

40

17

Mitologija in umetnostna zgodovina

Pika Škerlj

20

18

Oblikovanje gline

Mari Furlan

40

19

Ruska bralnica

Irina Guščina

20

20

Risarsko slikarska šola

Peter Gaber

30

21

Solo petje za vse – individualno

Irina Guščina

20

Zdravje in osebnostni razvoj

22

Ali sem fit?

Inštitut za javno zdravje

2

23

Country ples – začetni in nadaljevalni

Milena Razinger

24

24

Dejavniki tveganja za zdravje

Inštitut za javno zdravje

2

25

Dobrobiti vibracijske medicine

Breda Poljanec

16

26

Joga za tretje življenjsko obdobje

Nina Arnuš

30

27

Pilates 

Anja Koželj

28

Psihološke igre

Jasna Pinoza

10

29

Urinska inkontinenca

Ana Kokelj

6

30

Urjenje spomina

10

31

Tehnike sproščanja

Inštitut za javno zdravje

2

32

Življenjski slog zdravo živim

Inštitut za javno zdravje

2

Računalništvo

33.

Računalništvo začetni in nadaljevalni

Domen Kokelj

20

34.

Uporaba računalniške tablice

Domen Kokelj

15

35.

Računalništvo PowerPoint

Domen Kokelj

18

36.

Urejanje fotografij

Domen Kokelj

10

37.

Izdelava foto knjige

Domen Kokelj

2

Delavnice

38.

Delavnice s Sonjo

Sonja Dolinar

2

39.

Nakupovanje po internetu

Domen Kokelj

2

40.

Varna vožnja za voznike avtomobilov in koles

41.

Varno na internetu

Domen Kokelj

2

42.

Uporaba pametnega telefona

Domen Kokelj

2

43.

Zeliščarska delavnica

Pavel Čuk

Ostalo

44.

Ekološko zelenjavni vrt

Živa Kalan

10

45.

Ekskurzija 2019/2020

46.

Iz popotniške malhe

Občasna tematska srečanja

2

47.

Kotički Škofje Loke

Jasna Kejžar

20

48.

Rodoslovje za začetnike

Peter Hawlina

24

49.

Skriti biseri Slovenije začetni in nadaljevalni

Alenka Veber

25

50.

Šege, ljudske pesmi in pripovedi z Dušico Kunaver

Dušica Kunaver

6

51.

Šola v naravi v septembru

52.

Vzgoja lončnic in vrtnih cvetlic

Maja Zakotnik

10

Vpis bo potekal od 2. septembra 2019 do 30. septembra 2019, med 10. in 12. uro v pisarni Društva U3, Partizanska cesta 1, Škofja Loka.
Prispevek ob vpisu v Društvo U3 za študijsko leto 2019/20 je 10 €, cena plačljivih krožkov za 10 ur je 38 € za 7 do 10 udeležencev v posameznem študijskem krožku.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja