Študijski program 2018-2019

naziv

mentor

št.ur

JEZIKI

Angleščina nadaljevalni J po mavrični bližnjic Jasna Kejžar 40
Angleščina nadaljevalni H po mavrični bližnjici Jasna Kejžar 40
Angleščina G po mavrični bližnjici Jasna Kejžar 40
Angleščina obnovitveni C po mavrični bližnjici Jasna Kejžar 40
Angleščina nadaljevalni E po mavrični bližnjici Jasna Kejžar 40
Angleški jezik K začetni po mavrični bližnjici Jasna Kejžar 40
Angleščina – B – začetni s Stephenom Stephen Mayland 40
Angleščina – C – nadaljevalni s Stephenom Stephen Mayland 40
Angleščina – A – konverzacija s Stephenom Stephen Mayland 40
Angleščina – I – z Vero Veronika Hartman 40
Francoski jezik 40
Italijanski jezik Saša Chen 40
Kitajski jezik – Zabavno s kitajščino Saša Chen 40
Nemški jezik začetni Olga Volčič 30
Nemški jezik nadaljevalni 1 Olga Volčič 30
Nemški jezik nadaljevalni 2 Olga Volčič 30
Nemški jezik – začetni Jasna Kejžar 40
Ruščina začetni Irina Guščina 40
Ruščina – nadaljevalni 1 Irina Guščina 40
Ruski jezik konverzacija Irina Guščina 40
Španščina začetni Bernarda Kovač 12
Španščina -nadaljevalni 1 Bernarda Kovač 30

UMETNOST

Akril

Nina Naliny Meglič 40

Od risbe do akrila

Nina Naliny Meglič 40
Fotografski krožek začetni 30
Foto špancir Milan Mihalič
Gledališki krožek Nadja Strajnar Zadnik 40
Risarsko slikarska šola Peter Gaber 30
Likovni krožek z Edijem Edi Sever 40
Klekljanje Znaš, nauči drugega
Kvačkanje Jana Štucin
Likovni krožek z Edijem Edi Sever
Oblikovanje gline Eva Mazi
Risarsko – slikarski krožek Peter Gaber 40
Solo petje za vse Irina Guščina

ZDRAVJE IN OSEBNOSTNI RAZVOJ

Country plesi – A Milena Razinger 24
Country plesi – B Milena Razinger 24
Country plesi – C – začetna skupina Milena Razinger 24
Country ples – D – začetni Milena Razinger 24
Dobrobiti vibracijske medicine Breda Poljanec 16
Joga – pilates Anja Koželj 40
Nordijska hoja Barbara Čenčič 5
Pilates Anja Koželj 40
Razmigajmo se Anja Koželj 40
Podaljševanje življenja z znanostjo in tehnologijo Martin Lipovšek 16
Urjenje spomina Romana Kumer 10

RAČUNALNIŠTVO

Računalništvo začetni tečaj Rok Pogačnik 20
Računalništvo nadaljevalni Rok Pogačnik 20
Računalništvo – tablice Rok Pogačnik 15
Računalništvo – Word Rok Pogačnik 20
Računalništvo – Excel Rok Pogačnik 15
Računalništvo PowerPoint Rok Pogačnik 18

OSTALO

Ekološki zelenjavni vrt Živa Kalan 10
Rodoslovje za začetnike Peter Hawlina 24
Skriti biserji Slovenje Alenka Veber 25
Skriti kotički Škofje Loke Jasna Kejžar 20
Šege, ljudske pesmi in pripovedi z Dušico Kunaver Dušica Kunaver 6

DELAVNICE

Delavnice s Sonjo Sonja Dolinar 2
Delavnice z Lenko Lenka Bajželj
Likovno ustvarjalne delavnice Nina Naliny Meglič 3
Foto v soboto Sašo Kočevar
Gobarstvo Vili Hajdinjak
Uporaba pametnega telefona 2018 Dan Dubokovič 2
Varno na internetu Rok Pogačnik 2
Zeliščarske delavnice Pavel Čuk
Življenje z zdravo hrbtenico Anja Koželj 2

Vpis bo potekal od ponedeljka, 10. do petka, 28. septembra 2018, med 10. do 12. uro v pisarni na Partizanski cesti 1 v Škofji Loki.
Prispevek ob vpisu v Društvo U3 za študijsko leto 2018/19 je 10 €, cena plačljivih krožkov za 10 ur je 35 € za 7 do 10 udeležencev v posameznem študijskem krožku.

 

Letak – Program U3 2018:2019

 

 

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja